השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  וידאו קונפרנס 

  >

  וידאו קונפרנס 

  וידאו קונפרנס, או שיחות ועידה בווידאו, מאפשרות היום תקשורת אישית גם אל מול מצב בו צוותי העבודה השונים נמצאים במרחק גאוגרפי רב אחד מהשני. בשיחות וידאו קונפרנס, משתתפי הועידה רואים זה את זה, שומעים אחד את השני והתקשורת השוטפת מאפשרת חילופי מידע החיוניים להמשך פעילות החברה. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ שמחים להציג בפניכם את האופציה של וידאו קונפרנס בכל זמן או מקום בהתאמה אישית לפי הצורך שלכם.

  וידאו קונפרנס – חווית תקשורת מרובת משתתפים

  ניתן לומר כי בעולם העתיד בו אנו חיים, מצאנו את התהליך האולטימטיבי לשמירה על קשר פנים-מול-פנים בלי קשר למקום גיאוגרפי, וידאו קונפרס. מערכות תקשורת מתקדמות אלו מאפשרות לתקשר בזמן אמת ללא רעשי רקע או הפרעות ותקלות במשך השיחה. הפיתוח האמיתי הוא ביכולת ליצור שיחת וידאו שהיא גם שיחת ועידה באיכות גבוהה הכוללת יתרונות רבים.

  • שיחת ועידה עם מספר יעדים ללא תלות במרחק הגיאוגרפי.
  • חיסכון כלכלי רב בעלויות נסיעה של המשתתפים בפגישה.
  • חסכון בזמן של נסיעות לפגישה, כך שניתן יהיה לנצל את הזמן הנסיעות לעבודה.
  • אפשרות צפייה בפרזנטציות, גם כאשר הצוות המקצועי מפוזר גיאוגרפית, וניתן להציג לכלל הקבוצה, במקום הצגה אינדיבידואלית לכל אדם.
  • הקלה על עבודה מהבית, תוך שמירה על תקשורת מרבית בין כל המשתתפים.
  • התאמה הן לחברות גדולות והן לחברות קטנות יותר. זהו כלי שימושי מאוד אשר יכול להתאים למגוון רחב של לקוחות.

  הגברת השיתופיות

  אחד היתרונות הכי בולטים בשיחות ועידה בווידאו הוא היכולת ליצור ולהגביר את התקשורת השיתופית במקום התעסוקה. כך ניתן לבצע פגישה במרחב הווירטואלי מבלי הצורך להגיע פיזית לפגישה שעלולה להיות רחוקה ומסובכת להגעה. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ, אשר מעניקים פתרונות בתחומי המולטימדיה, הגברה, כריזה, מערכות שליטה וכן תחזוקה למערכות קיימות, עוסקים בתחום כבר מעל 30 שנה ומספקים מוצרי איכות ומותגים מהמתקדמים ביותר בתחום.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל