השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  חדר ישיבות חכם

  >

  חדר ישיבות חכם

  חדר ישיבות חכם מהווה קפיצה טכנולוגית מרשימה המאפשרת לכם, בעלי העסקים, ליצור אווירה מתקדמת טכנולוגית בחדר הישיבות הפרטי שלכם. במקום להמשיך ולקרוא לאיש המחשבים בכל תקלה או לשבור את הראש בשאלה איך נוכל להרשים את הקבוצה, חדר ישיבות חכם מהווה עבורכם מערכת שליטה נוחה להפעלה שתבצע עבורכם את כל הפעולות בלחיצת כפתור אחת. א.ד מערכות בע"מ מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות מתקדמים טכנולוגית שיכולים להתאים לכל מוסד עסקי. 30 שנות ניסיון בתחום משאירים אותנו מעודכנים בכל ההתפתחויות בתחום ואנו שמחים להציע לכם שלל מוצרים בתחומי המולטימדיה, הגברה ותאורה ואף מערכות שליטה שונות.

  מה כולל חדר ישיבות חכם?

  חדר ישיבות חכם הוא למעשה חדר בו הטמיעו מערכות שליטה ובקרה על כל אותם גורמים שפעם היה צורך בשלטים שונים ומערכות נפרדות על מנת לשלוט עליהם. למעשה כאן אנו מדברים על הוספת האופציה לשלוט בצורה יעילה ונוחה למשתמש על כל אותן המערכות שעד כה היו מסורבלות לתפעול בו זמנית.

  חדר ישיבות בדרך כלל כולל מקרנים, מסכים, מערכת וידאו קונפרנס ואמצעי מולטימדיה שונים. הפיכת חדר הישיבות לחכם, אינו אומר כי עליהם להיפטר מכל אותם מכשירים מתקדמים שהוספתם זה עתה לחדר הישיבות. למעשה כל רכיב מולטימדיה בחדר נשלט על ידי בקר ומאפשר תפעול קל של כל המערכת גם על ידי אנשים שאינם מרגישים בקיעים במיוחד בטכנולוגיות חדישות.

  שליטה ובקרה – בקצה האצבעות

  המערכות כאמור מאוד אמינות וידידותיות למשתמש ומאפשרות שינויים אפשריים בהתאמה אישית של המערכת על פי צרכים משתנים. מעבר להכנסת חדשנות וקידמה טכנולוגית לחדר הישיבות שלכם תוכלו גם לשלוט מרחוק על המערכת בכל זמן נתון ומכל מקום. הפיכת חדר ישיבות לחכם מתאימה גם עבור חברות קטנות ובינוניות, כשתכנון נכון של החדר ישיבות יכול להוות עבור כולם את ההבדל שבין חברה בזבזנית לבין חברה יעילה רווחית שעומדת בחזית ההתפתחות הטכנולוגית.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל