השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  לוח אינטראקטיבי

  >

  לוח אינטראקטיבי

  לוח אינטראקטיבי, הידוע גם בשם לוח חכם, מהווה כלי טכנולוגי מתקדם שיכול לעזור להעביר פגישות עסקיות, שיעורים והרצאות בצורה חווייתית, נוחה ודינאמית לכל המשתתפים. שימוש בלוח זה עוזר להשגה של רמת ריכוז גבוהה והשתתפות של הנוכחים. א.ד מערכות בע"מ מעמידים לבחירתכם מגוון של לוחות אינטראקטיביים שיאפשרו את העברת המסר בצורה יעילה ויצרו אווירה טכנולוגית קשובה.

  לוח אינטראקטיבי לחדר ישיבות

  כאמור, לוח אינטראקטיבי מהווה פתרון מקצועי לחדרי ישיבות חדרי שיחות ועידה, כיתות לימוד ועוד. זוהי למעשה תצוגה אינטראקטיבית גדולה המתחברת למקרן ולמחשב. המסך משלב אופציה של לוח מחיק ומסך המאפשר ברמה גבוהה לצד כניסות שונות. כך תוכלו גם במהלך פגישה עסקית לערוך ולהדגיש את הטקסט הכתוב ולהוסיף הערות וסימונים בהתאם לצורך שלכם.

  • לוח אינטראקטיבי משמש גם כמשטח הקרנה לתוכן שרוצים להעביר ומאפשר ביצוע שינויים תוך כדי במידת הצורך.
  • הלוח מונע את הצורך בשימוש במחשבים נוספים, כך שגם לאחר הפגישה, תוכלו להעביר את הפרזנטציה המעודכנת באופן אינטראקטיבי לכל הנוכחים.
  • לוח חכם מאפשר להגביר את תשומת לב הנוכחים להרצאה על ידי שימוש בטכנולוגיה חדישה שללא ספק תמשוך את עיניהם של כל המשתתפים בפגישה.
  • במקום לבזבז תקציבים לחלוקת פליירים גדולים, מסורבלים ומלאים במידע, גם הלקוחות שלכם לאחר הפגישה יכולים לבחור את המידע הרלוונטי ביותר עבורם ואותו להדפיס.

  העברת מידע בצורה יעילה

  לוח אינטראקטיבי מאפשר העברה של ידע מבוקש בצורה יעילה על ידי הדגמות שונות ושימוש באמצעי מוחשי ואטרקטיבי אשר יבטיח כי הלמידה תתבצע בצורה יעילה ומרוכזת יותר. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ אשר פועלים במגזר המוסדי והעסקי משנת 1988, מאפשרים לכם ליצור עניין חדש ומרתק במהלך הפגישות העסקיות או בכיתות הלימוד בעזרתו של לוח חכם זה. אנו מספקים פתרונות פורצים דרך העומדים בחזית הטכנולוגית ומבטיחים לכם תפעול פשוט ונוח. מלבד לוחות אינטראקטיביים תוכלו למצוא גם פתרונות שונים בתחומי המולטימדיה, הגברה, כריזה, תאורה ומערכות שליטה שונות.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל