השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  לוח חכם

  >

  לוח חכם

  לוח חכם הוא למעשה תצוגה אינטראקטיבית המתחברת למחשב ולמקרן ומאפשרת שליטה על המחשב באמצעות עט, אצבע או מתקן אחר. מחקרים רבים מכל רחבי העולם הוכיחו כי יעילות הלוח החכם משמעותית מעוד בלמידה ובישיבות משפיעה באופן ישיר על קליטת החומר. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ מציעות לכם מגוון של לוחות חכמים לכל מטרה. ניסיון של כ-30 שנה בתחום, מציבות אותנו בחזית הטכנולוגית ומאפשרת לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות בתחומי המולטימדיה, הגברה, כריזה, תאורה ומערכות שליטה שונות.

  לוח חכם להמונים

  לוח חכם נפוץ מאוד במסגרות חינוכיות שונות ומהווה ככלי למידה מושלם היוצר חווית למידה מיוחדת לתלמידים, סטודנטים ומורים כאחד. כך נוצרת אווירה של שיתוף ויצירה בסביבה טכנולוגית מתקדמת. הלוח מאפשר מגוון גדול של כלים שונים הניתנים לשימוש במהלך השיעור או ההרצאה.

  • ניתן לסמן ולמרקר טקסט. לצבוע אותו ולמחוק בעת הצורך בנגיעה אחת פשוטה.
  • הוספת צורות ואובייקטים למוצג על המסך.
  • הוספת לינקים וחשופה והסתרה של חלק מהלוח.
  • ניתן גם לשמור את המתבצע על הלוח במהלך השיעור ולשלוח למשתתפים בסיום השיעור למטרות תרגול וחזרה על החומר.

  הלוחות החכמים מיועדים גם לעסקים, כאן ניתן להעביר את החומר והפרזנטציות בישיבות בצורה אינטראקטיבית היוצרת השפעה חזותית גבוהה ומעבירה את המסרים בצורה יוצאת מן הכלל. הוספת הנס הטכנולוגי הזה לחיי המשרד שלכם יוצר אווירה טכנולוגית ומתקדמת אשר ממנה נהנים כל העובדים בחברה. לוח חכם הופך את פגישות העבודה לחוויה של שיתוף פעולה המקדם את עבודת הצוות בצורה משמעותית.

  פריצת דרך טכנולוגית

  אין צל של ספק, לוח חכם מהווה קפיצה טכנולוגית אשר ניתן ליישום כמעט בכל מסגרת. משטח הלוח אינו כולל רכיבים אלקטרוניים ועל כן פגיע משמעותית פחות לנזקים שונים. א.ד מערכות בע"מ מספקים לכם פתרונות טכנולוגיים לכך צורך במגזר המוסדי או העסקי שעלול להתעורר. כל המוצרים אשר אנו משווקים עומדים בתווי התקן הבינלאומיים המחמירים ביותר. 

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל