השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  ממתג וידאו

  >

  ממתג וידאו

  ממתג וידאו הינו מכשיר הכרחי לכל חדר ישיבות מקצועי אשר יכול לעזור להימנע מסיבוך בכבלים שונים ומהלך תקין של ישיבה או פגישה עסקית. המעבר בין מכשירים שונים המחוברים לטלוויזיה מעולם לא היה פשוט ונוח יותר. רק כפתור אחד מפריד בינכם לבין התצוגה הרצויה על ידכם. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ שמחים לעמוד לשירותכם ולהציע מגוון של ממתגי וידאו עם מספר שונה של ערוצים, כך שתוכלו להתאים את המוצג על המסך לכל אשר תרצו.

  מה השימושים של ממתג וידאו

  בכל חדר ישיבות מקצועי שמכבד את עצמו תוכלו למצוא מספר רב של מכשירי מולטימדיה המיועדים להתחבר לטלוויזיה. מכשירי הDVD, מחשב, ואפילו ממירי כבלים, אך הבלגן האמיתי מתחיל ברגע בו נוצר הצורך להתחיל ולהחליף את החיבורים של הכבלים השונים כדי למצוא את החיבור אותו אנו מבקשים. על מנת להימנע מבזבוז זמן יקר על החלפת כבלים, תוכלו כעת להיעזר בממתג וידאו אשר בלחיצת כפתור אחת פשוטה יאפשר את המעבר בין המכשירים השונים.

  ממתג וידאו מאפשר חיבור של מגוון מקורות וידאו כמו DVD, וידאו, ממרי כבלים ואפילו סוני פלייסטיישן למסך אחד של הטלוויזיה. המעבר שבין המכשירים השונים מתאפשר באמצעות מתג הנמצא בחזית הקופסא. השימוש בממתג וידאו  הוכיח את עצמו כחיוני על מנת להימנע מניתוק וחיבור חוזר של הכבלים השונים וחלילה לגרום לשחיקה של החיבורים השונים. חשוב לציין כי הממתג אינו פוגע באיכות הקול והתמונה ואינו מושפע מכניסה אחת לכניסה אחרת.

  איכות ללא פשרות

  חברת א.ד מערכות בע"מ הינה חברה מובילה בשוק הישראלי החל משנת 1988. אנו פועלים במסגרות שונות ומתמקדים בעיקר במתן פתרונות איכותיים לחברות שונות בכל בקשור למוצרים ומותגי איכות הקשורים לתחום המולטימדיה, הגברה ותאורה, מערכות שליטה ובקרה שונות לצד תחזוקה של מערכות הקיימות במשרדכם. איכות היא לא מילה גסה ועל כן אנו מקפידים כי כל מוצר שאנו משווקים לקהל לקוחותינו יעמוד בתווי התקן המחמירים ביותר על מנת להבטיח כי העבודה השוטפת שלכם תעבור בצורה חלקה ונוחה ללא הפרעות ותקלות טכניות שונות.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל