השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  מסך הקרנה

  >

  מסך הקרנה

  מסך הקרנה יכול להתאים לכל סוג של אירוע. החל מהקרנה של מצגת עסקית ועד למסך הקרנה לסרט באירוע פרטי או למסגרת חינוכית כלשהי. המסך נועד ליצור סוג של קיר לבן וחלק עליו ההקרנה יכולה להתבצע בצורה חלקה וברורה. המסכים לרוב מורכבים מחומרים מיוחדים המאפשרים החזרי אור היוצרים את תמונת הווידאו המושלמת. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ מספקת כלים למגוון רחב של פתרונות בתחומי המולטימדיה, הגברה, תאורה וכריזה.

  סוגי מסך הקרנה

  את סוגי מסכי ההקרנה ניתן לחלק למספר סוגים, שניים נפוצים הם:

  • מסך ידני – את המסך הזה תוכלו להרים גם אם אין לכם גישה לחשמל עבורו. מסך זה הוא הפשוט ביותר ועל כן גם הזול ביותר. מסכים אלו כיום מגיעים עם מערכת המאפשר לגלול אותו בצורה איטית מעלה ולא בטריקה. טריקת המסך בעת סגירתו עלולה לעקם את הרכיבים הקטנים ובכך לגרום לנזק בלתי הפיך של מנגנון ההחזרה של מסך ההקרנה.
  • מסך חשמלי – יכול להיות נוח מאוד לכל חדר בו יתקיים האירוע. ניתן לקפל אותו בלחיצת כפתור. המסך מופעל על ידי מנוע חשמלי, ישנם מנועים שונים שהמשמשים למטרה זו וההבדל העיקרי ביניהם הוא עוצמת המנוע. אם אתם מעוניינים במסכים גדולים יחסית, מומלץ לרכוש מסך הקרנה חשמלי, דבר זה יקל מאוד על הפתיחה והסגירה שלו.

  מה לגבי האיכות?

  איכות ההקרנה למעשה תלויה באיכות המקרן ובאיכות מסך ההקרנה. החזר האור שחוזר מבד ההקרנה משפיע על הרמה של המסך הרצוי. כמו כן, ישנם מסכים בעלי בד הקרנה כפול. על מנת ליצור אטימות מלאה, הצד האחורי של המסך מצופה בבד הקרנה שחור. א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ מעניקה מענה מקצועי המותאם באופן אישי ללקוחות על בסיס ידע רב וניסיון של שלושה עשורים בתחום. כל המוצרים אשר מיוצרים, מיובאים ומשווקים על ידינו עומדים בכל תווי התקן הבינלאומיים כך שתוכלו להיות בטוחים כי כל מוצר שתרכשו יהיה באיכות הגבוהה ביותר.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל