השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  מסכי לד 

  >

  מסכי לד 

  מסכי לד כיום מאפשרים שימושים רבים בהם. מסכים אלו למעשה הם מערך של פיקסלים המורכבים ממערכת לדים. מסכים אלו מאפשרים את התצוגה הטובה ביותר לטקסט, גרפיקה ואפילו ווידאו. כאן ניתן לראות את התוכן ברמת בהירות גבוהה בעוד המסכים עצמם מוצעים בגדלים שונים. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ מציעים לכם מגוון רחב של מסכי לד המאפשרים צפייה ברורה וחדה במסכים גם באור יום, דבר המתאים בצורה יוצאת דופן גם לכנסים שונים, כך אין צורך להתחיל לנסות ולהתאים את התאורה על מנת שהכיתוב על המסכים יראה בצורה ברורה.

  מסכי לד – היתרונות

  • כלל המרכיבים של המערכת מצליחים ליצור יחד את התמונה החדה ביותר. מסכי לד איכותיים הינם אלו בעלי הניגודיות הגבוהה, כך מתאפשרת הצפייה במסכים גם בתאורת יום טבעית וקבלת תמונה חדה וברורה.
  • אורך חייה של נורת לד הוא ארוך משמעותית ויכול להגיע עד ל-100 אלף שעות. דבר זה מבטיח כי המסך יחזיק מעמד לאורך זמן רב מבלי שיתעורר הצורך להחליפו.
  • מסכי לד גם נחשבים כחסכוניים בחשמל ועל כן גם ידידותיים לסביבה.
  • האיכות הגבוהה של מסכי לד מאפשרת באירועים וכנסים להימנע מהצורך ביצירת תפאורה כלשהי. התמונה החדה והאיכותית מאפשרת להפוך את התמונה שעל המסכים לתפאורה המבוקשת. כך תוכלו לחסוך במאמצים וכסף, והחלפת התפאורה יכולה להתבצע בלחיצת כפתור.

  מסכי לד לכל מטרה

  חברת א.ד. מערכות קול ותאורה בע"מ מציעה לכם דגמים שונים של מסכי לד להתקנה לכל שימוש שרק תוכלו לדמיין. כאן תוכלו להיעזר בצוות המקצועי שלנו על מנת לאתר את המסך אשר יענה על הצרכים שלכם ולשמש כפתרון האולטימטיבי. אנו משווקים פתרונות שונים בצורת מוצרי איכות ומותגים מהמתקדמים בתחום למגזר המוסדי והעסקי בישראל מזה שלושה עשורים, כך שנשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה וייעוץ על מנת שתוכלו לקבל את המענה המקצועי והמוסמך ביותר.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל