השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  מערכת הגברה

  >

  מערכת הגברה

  בכל הפקה של אירוע, כנס או הרצאה לקהל רחב, ישנו צורך בנוכחות של מערכת הגברה על מנת לקיים את האירוע בצורה תקינה. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ נשמח להעמיד לרשותכם מבחר של מערכות הגברה שיענו על צרכי ההגברה שלכם. אל תתפשרו על איכות השירות והמוצר אשר תקבלו, רק בהזמנה מחברה וותיקה בתחומה המתמקדת בשיווק מוצרים איכותיים העומדים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את מערכת ההגברה הטובה ביותר בתחום.

  מהי מערכת הגברה?

  מערכת הגברה היא כלי להגברת מוזיקה, שירה ודיבור. בניגוד למערכות קולנוע ביתיות וסטריאו, כאן ישנו צורך באיסוף של מידע קולי ולאחר מכן, המרה של גלי הקול לגלים חשמליים הנשלחים למיקסר, משם הקולות משודרים ברמקול. ניתן להגיד כי מערכת הגברה מורכבת משלושה חלקים עיקריים:

  • מיקסר – משמש לריכוז של כל מקורות השמע ושליטה על עוצמות השמע היוצאות מהמיקסר. ישנם מיקסרים המאפשרים לבצע ערבולים שונים במקביל, כאשר המיקסרים הדיגיטליים מסוגלים לנתב מאות ערוצי שמע.
  • מגבר הספק – ממיר את האותות החשמליים המתקבלים מהמיקסר לאלו בעוצמות חזקות יותר ומעביר אותם אל הרמקולים אשר לעיתים משולבים בתוך המגבר עצמו או בתוך המיקסר.
  • רמקול – הופך את האותות החשמליים לצלילים אותם ניתן לשמוע. ללא הרמקול מערכת ההגברה לא הייתה משמיעה אף צליל.

  איכות בעוצמה גבוהה

  מערכת הגברה איכותית היא מצרך הכרחי לכל מוסד או בית עסק אשר מציע אירועים מסוגים שונים. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ הם בעלי ניסיון עשיר בתחום פיתוח, ייבוא ושיווק מוצרים שונים המעניקים פתרונות מגוונים למגזר המוסדי והעסקי החל משנת 1988 ועד היום. תחום העיסוק שלנו משאיר אותנו בחזית ההתפתחות הטכנולוגית, כך שכל מוצר מהמגוון הרחב שאנו יכולים להציע לכם עומד בתנאים והסטנדרטים המחמירים ביותר. רק כך נוכל להעניק לכם את המענה המקצועי והמותאם לכם באופן אישי.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל