השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  מערכת וידאו קונפרנס

  >

  מערכת וידאו קונפרנס

  מערכת וידאו קונפרנס מהווה פתרון איכותי לצרכי התקשורת העסקית רבת המשתתפים. בעשורים האחרונים צצו התפתחויות טכנולוגיות שונות המאפשרות כעת ישיבות ופגישות פנים-מול-פנים באמצעים נוחים ופשוטים לתפעול על ידי המשתמש. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ מעמידים לרשותכם מגוון של פתרונות המאפשרים את קיומן התקין והשוטף של שיחות ועידה בווידאו בכל זמן שתרצו.

  מערכת וידאו קונפרנס – חווית תקשורת מתקדמת

  בעולם העסקים לעיתים שיחה טלפונית אינה מספיקה ואנו נדרשים לקשר ויזואלי על הצד השני, על מנת להבין הבעות פנים שונות, ליצור קשר אישי עם המשתתפים או אפילו לנהל משא ומתן אישי ואפקטיבי מול גורמים שונים. אך מה הפתרון כשהגורמים השונים יכולים להיות מפוזרים בכל רחבי העולם? אנו חיים בעולם בו עסקים שונים יכולים להיות מפוזרים על פני הגלובוס, אך על מנת לבצע עסקים ביעילות עדיין נדרשת תקשורת אישית בין הגורמים השונים.

  במהלך השיחות ניתן לראות את כל המשתתפים בשיחה, בין אם הם נמצאים בארץ אחרת או שכרגע נמצאים בביתם. תוך כדי תוכלו לחלוק עם כל הדוברים דרך המסך הצגה של שרטוט לוח, פרזנטציה או גיליון אקסל. כך שכולם יוכלו לראות ולהגיב על המתרחש בזמן אמת. מערכת וידאו קונפרנס מאפשרת להעמיד את כל המשרדים המודרניים בחזית ההתפתחות הטכנולוגית בגאווה. רק כך תוכלו לרכוש את האמצעי לתקשורת יעילה ומרובת המשתתפים ללא הפרעה לסדר היום וללא הכרח של נסיעות מיותרות וארוכות למטרת פגישה בודדה.

  פתרונות תקשורת מתקדמים

  בחלוף השנים, ניתן לומר כי יכולות להיחסך מאות ישיבות צוות פרונטליות ונסיעות ארוכות בעזרתה של מערכת וידאו קונפרנס. בזכות הטכנולוגיה הנוחה והזמינה הזו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות בעולם האודיו, הווידאו, שיתוף התוכן וכל מה שבניהם. חברת א.ד מערכות בע"מ עוסקים בתחום מזה שלושה עשורים, כך שאין ספק כי הינם בעלי הניסיון הדרוש על מנת ליצור את ההתאמה המדויקת שבין המערכות הטכנולוגיות השונות הדרושות לכם לבין הצרכים שלכם והתנאים הלוגיסטיים בשטח. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולייעץ במידת הצורך בנוגע למוצרים השונים.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל