השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  פודיום חכם

  >

  פודיום חכם

  פודיום חכם מזמן לא מהווה מותרות, אלא אפילו הכרח למוסדות וארגונים שונים. זאת כיוון שהוא מאפשר את הדרך היעילה והנוחה היותר להעביר הרצאה או נאום ללא הפרעות או סיבוכים. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ, מעניקה לכם את ההזדמנות לבחור ממספר סוגי פודיום לבחירתם, כך שתוכלו לעשות את ההתאמה המדויקת של הפודיום לצרכים שלכם.

  יתרונותיו של פודיום חכם

  מטרתה של כל הרצאה היא להעביר בצורה הכי מעניינת, ברורה וחווייתית את הנושא על מנת לגרום לקהל להתעניין ולהסתקרן בפני תחומים חדשים. בשנים עברו, חלק ניכר מההרצאות עבר בניסיון להפעיל את כל המערכות בצורה הנכונה או העברת שקופיות. כיום, פודיום חכם הפך, ובצדק, לאחד הכלים המבוקשים ומוערכים ביותר בקרב מארגני הרצאות ומרצים.

  • מערכת חכמה וידידותית למשתמש. אין צורך בידע מקדים מעמיק לתפעול המערכת. בלחיצת כפתור תוכלו לבחור מתוך שורה ארוכה של פעולות השולטות על המערכות השונות. כך נוכל להימנע מבזבוז זמן יקר על ניסיונות תיקון של כשלים לוגיסטיים.
  • עיצוב פשוט ונקי. המטרה העיקרית של פודיום חכם היא להקל על הדובר. כך שבעיצוב פודיום מסוג זה לא תראו חוטים וכבלים בולטים שצריך להתעסק איתם. בלחיצת כפתור תוכלו לשלוט על הווליום ועל התאורה שבאולם.
  • התאמה אישית. פודיומים שונים הינם בעלי תכונות שונות. כך שתוכלו להתאים למטרתכם את זה בעל ההתאמה המדויקת ביותר לצרכים שלכם. בין אם אתם מעדיפים חיבורים למחשב נייד או טאבלט או אפילו מעמד לשתייה לדובר.

  פודיום חכם בעיצוב מתקדם

  עמדות הפודיום אשר משווקות לכם אצלנו שמות דגש על שילוב בין עיצוב יוקרתי לביו פונקציונליות מבלי להתפשר על איכות ייצור ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ נוסדה בשנת 1988 ומאז עומדת בחזית הטכנולוגית של אביזרים שונים בתחום המולטימדיה, הגברה, כריזה ומערכות שליטה שונות. הודות לניסיון הרב שלנו, אנו מסוגלים להעניק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים ואיכותיים אשר עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר.

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל