השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדםפודיום

>

פודיום

פודיום מרצה חכם

פודיום הוא עמדה בעלת שימושים רבים. הוא יכול לשמש כדוכן נאומים, עמדת מארחת ואפילו כבמת מרצה. ניתן למצוא היום פודיומים היום בכל אולם הרצאות ואודיטוריום, אך גם אם אין בבעלותכם אחד, תוכלו לשכור או לקנות פודיום למטרות כנסים ואירועים שונים. א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ אשר פועלים מול המגזר המוסדי והעסקי בישראל מפתחים, מייבאים ומשווקים פתרונות שונים בתחום המולטימדיה, הגברה וכריזה וכך יכולים להציע לכם סוגים שונים של פודיום לבחירתכם, הכוללים גם מערכות פודיום חכם המשלבים עיצוב חדשני וטכנולוגיה מתקדמת.

בשביל מה צריך פודיום?

פודיום איכותי מאפשר לכול דובר את הנוחות המקסימלית בזמן מתן הנאום או ההרצאה.

  • ניתן להניח על הפודיום את דפי ההרצאה וההערות במקום להחזיק אותם ביד. דבר בעל 2 יתרונות ברורים לדובר. הראשון הוא כמובן הנוחות של הנואם, אין הוא צריך להתעסק עם דפים במהלך הדיבור. השני הוא כמובן נראות הדובר אל מול הקהל. בעת ידיים חופשיות, ההרצאה תעבור בצורה טבעית יותר, ללא התעסקות שולית בניירת.
  • בעת מתן פרזנטציה, על הפודיום ניתן להניח שלט, מחשב נייד או טאבלט להעברה נוחה של שקופיות ללא התעסקות בדברים שוליים או אילוץ להיעזר באיש צוות נוסף.
  • פודיום כיום אינו משמש רק כעמדה מעליה מדברים. פודיום חכם מגיע עם מערכות טכנולוגיות חדישות המובנות בו ומאפשרות שליטה במערכות שונות בצורה פשוט ללא עזרת אביזרים נוספים.
  • על הפודיום ניתן לשלב אלמנטים נוספים כמו מיקרופון, מסך מגע, ושליטה על מערכות התאורה וההגברה.

דוכן נאומים עיצוב יוקרתי

 דוכני נאומים בעיצובים שונים זמינים לכם היום בחברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ. אנו מבינים כי בעת כנס או הרצאה כלשהי, המראה היוקרתי והעסקי אשר אתם משדרים הינו חשוב ומשמעותי.

על מנת להעניק לכם את החוויה היוקרתית הזו אנו שמים דגש על ייבוא מוצרי איכות מהמתקדמים, והאמינים ביותר אשר מיוצרים בסטנדרטיים גבוהים תוך הקפדה על עמידה בתווי תקן ובטיחות בינלאומיים המחמירים ביותר.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל