השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  תנאי שימוש באתר

  תנאי שימוש באתר " א.ד מערכות בע"מ "

  תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד .

  קדימון

  אתר "א.ד מערכות " (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר חברת א.ד מערכות קול ותאורה בע"מ  ח"פ 511345811 הינה חברה מובילת שוק בישראל אשר נוסדה בשנת 1988. החברה פועלת מול המגזר המוסדי והעסקי בישראל ומפתחת מוצרים, מייבאת ומשווקת פתרונות בתחומי המולטימדיה, הגברה, כריזה, מערכות שליטה וכן תחזוקה למערכות קיימות בזכות ניסיון מרובה שנים בתחום הישראלי חברת א.ד. מערכות מצליחה לתת מענה מקצועי מותאם ללקוח המבוסס על ידע רב שנים וניסיון בשטח. חברת א.ד מערכות שמה דגש על ייבוא מוצרי איכות ומותגים המתקדמים, המובילים והאמינים ביותר המיוצרים בסטנדרטיים גבוהים תוך הקפדה על עמידה בתווי תקן ובטיחות בינלאומיים המחמירים ביותר) ייצוגי עבור א.ד מערכות בע"מ / והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך.

  לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

  קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות,סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "א.ד מערכות בע"מ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "א.ד מערכות בע"מ ."

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים,סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

   תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי

  האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות /הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים

  אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר

  הינם בבעלותם הבלעדית של "א.ד מערכות בע"מ" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3 (למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MAC ID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר

  יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר/ מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידעמוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "א.ד מערכות".

  גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוחתנועת הגולש/ים,

  הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

  איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן:

  כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי, תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה והקריות.

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל